Näita pilti ×

Registreeru

×

Logi sisse

×

Unustasin parooli

×

Küsi esinejalt

×
Energiaühistu Energiatalgud

Meedia

Kristiina Sipelgas
Foto: Kristiina Sipelgas

Alaleht Meedia on loodud eesmärgiga koondada ning jagada energiaühistute tegevust käsitlevat ning energiaühistute programmi raames loodavat informatsiooni nii avalikkusele kui ka meediale.

Kui Teid huvitab täpsemalt energiaühistute temaatikaga seoses diskussiooni loomine ning valdkonnaga seotud oluliste küsimuste viimine laiemate gruppideni, siis käesolev leht annab selleks võimalikult laialdase ülevaate, kasutades selleks ka vastavalt loodud alalehti, milledeks on:

Galerii – esitab pildimaterjali, mis on seotud energiaühistutega, energiaühistute programmi sündmustega ning energiaühistute poolt kasutatavate tehniliste lahendustega.

Salvestused – esitab järelvaadatavad salvestused erinevatest energiaühistute moodustamiseks elluviidud sündmustest ja teavitustegevustest.

Trükised – leht, kuhu on koondatud energiaühistuid puudutavate trükiste lingid ning programmi raames valminud trükised, mis on veebis sirvitavad ning allalaetavad.

Uudiskiri – uudiskirjas kajastatakse kokkuvõtted energiaühistutega seotud nii toimunud kui ka eelseisvatest sündmustest ning samuti ka muud huvipakkuvat energiaühistutega seoses.

Ajakirjanikele – Energiaühistute programmi raames kommunikatsiooni eest hea seisvad isikud.


 

pilt